"Kuidas saavutada finantsvabadus kinnisvaraga Eestis" - tasuta videokoolitus

Peeter Pärtel

Olen Peeter Pärtel ja ma olen siin selleks, et rääkida Sulle kuidas Sina ka saad saavutada finantsvabaduse ja luua endale passiivset tulu kinnisvarasse investeerides. Kriis on hea aeg alustamiseks!

Peeter Pärtel kinnisvarainvestor

Lihtsalt jaga minuga enda e-posti aadressi ja alusta otsekohe. Kui Sa seda teed, siis ma räägin Sulle

Uues kriisivideos: mida tegime eelmise kriisi ajal, kuidas teenida kinnisvaraga kriisi ajal.
Mis minu arust juhtub selle kriisi jooksul ja kuidas see võiks lõppeda? (Et teaksid valmis olla.)
 Enda loo kuidas minust sai kinnisvarainvestor ning kuidas ma saavutasin finantsvabaduse 5 aastaga.
 Miks kinnisvarasse investeerimine on kõige parem viis finantsvabaduse saavutamiseks ja püsiva passiivne tulu loomiseks.
 Kuidas alustada isegi siis kui Sul on täisajaga töökoht ja puuduvad igasugused kogemused (või isegi siis kui Sul pole üldse raha!)
 Kuidas teenida 1000, 2000 või 10 000 eurot kuus kinnisvaraga.
 7 sammu mida Sa pead tegema, et omada enda esimest kinnisvara.
 Kuskohast saada raha investeerimisega alustamiseks.

Kinnisvara koolitusel osalenud räägivad:

Tere, Peeter!
Aitäh väga huvitava koolituse eest! 🙂
Soetasime äsja Sinu videokoolitusest innustatuna esimese üüri-kinnisvara 😉 aga kohe varsti on ju vaja edasi liikuda 😉 Mul on ikka pikk-pikk tee minna mõtlemise ja arusaamade muutumiseks ja tunnen, et FTE on selles osas parim keskkond, kus eales olen olnud 🙂

Katrin Sihver, 18.04.2018

Minule on väga meeldinud Sinu videoõpetused, kuna need sisaldavad suhteliselt lühikesi ja täiuslike juhiseid. Kuna aga kinnisvaraga tegelemine nõuab inimestega suhtlemist, siis valin "oma miljonääri kiirteeks" teise tee, aga tulen ilmselt kasutama kinnisvarasse investeerimist passiivse tuluallikana, kui ma juhul mõne aasta pärast õnnestun miljonääriks saama.

Nikolai Kaplitsnoi, 30.12.2017

Sellest hetkest alates, kui Peeter meid 2 aastat tagasi ärgitas maakleritega kohtuma ja tegema oma esimese sammu, on meil koos Tiinaga 5 enda ja 3 suurema (7 in) investorite grupiga ostetud üürikorterit Kalamajas. Renoveerimisel kasutame loodussäästlikke ehituslahendusi, ökoremonti ja kõike muud, mis sobib ajaloolise Kalamaja keskkonnaga.

Erki Laur, 29.09.2013

Kinnisvara koolituselt sain teadmisi, mis paar nädalat enne koolituse toimumist oleksid mulle säästnud 25 000 eurot. Peale Peetri koolitust pole järgmistes tehingutes selliseid vigu enam teinud. Sellel koolitusel osalemine on hindamatu väärtusega.

Joel Järvela, 2010 sügisel

privacy Videokoolitus on täiesti tasuta ja kui Sa soovid, saad lahkuda igal ajal. Ma ei jaga Sinu aadressi kellegagi ega saada Sulle spami.