"Kuidas saavutada finantsvabadus kinnisvaraga Eestis" - tasuta videokoolitus

Peeter Pärtel

Olen Peeter Pärtel ja ma olen siin selleks, et rääkida Sulle kuidas Sina ka saad saavutada finantsvabaduse ja luua endale passiivset tulu kinnisvarasse investeerides. Kriis on hea aeg alustamiseks!

Peeter Pärtel kinnisvarainvestor

Lihtsalt jaga minuga enda e-posti aadressi ja alusta otsekohe. Kui Sa seda teed, siis ma räägin Sulle

Uues üüriõiguse videos: kuidas muudeti Võlaõigusseadust 14.01.2021 ja mida meie üürileandjatena peaksime täna teadma ning enda lepingutes muutma.
Taustalugu, kuidas olen 5+ aastat Sinu õiguste eest seisnud ja kellega pidin enim vaidlema ning mida nad meile soovitasid. (Põnev lugu, kuigi selles osalemist kellelegi ei soovita lõputu venimise ja ajakulu tõttu – ära muretse, olen Sinu eest juba osalenud ja saad tulemustest osa ilma suurt ajalist panust tegemata.)
 Enda loo kuidas minust sai kinnisvarainvestor ning kuidas ma saavutasin finantsvabaduse 5 aastaga. Tänu sellele on mul olnud aega seadusandluse teemalistel ümarlaudadel osalemiseks ja Sinu õiguste eest seismiseks.
 Miks kinnisvarasse investeerimine on kõige parem viis finantsvabaduse saavutamiseks ja püsiva passiivne tulu loomiseks.
 Kuidas alustada isegi siis kui Sul on täisajaga töökoht ja puuduvad igasugused kogemused (või isegi siis kui Sul pole üldse raha!)
 Kuidas teenida 1000, 2000 või 10 000 eurot kuus kinnisvaraga.
 7 sammu mida Sa pead tegema, et omada enda esimest kinnisvara.
 Kuskohast saada raha investeerimisega alustamiseks.

Kinnisvara koolitusel osalenud räägivad:

Tere, Peeter!
Aitäh väga huvitava koolituse eest! 🙂
Soetasime äsja Sinu videokoolitusest innustatuna esimese üüri-kinnisvara 😉 aga kohe varsti on ju vaja edasi liikuda 😉 Mul on ikka pikk-pikk tee minna mõtlemise ja arusaamade muutumiseks ja tunnen, et FTE on selles osas parim keskkond, kus eales olen olnud 🙂

Katrin Sihver

Minule on väga meeldinud Sinu videoõpetused, kuna need sisaldavad suhteliselt lühikesi ja täiuslike juhiseid. Kuna aga kinnisvaraga tegelemine nõuab inimestega suhtlemist, siis valin "oma miljonääri kiirteeks" teise tee, aga tulen ilmselt kasutama kinnisvarasse investeerimist passiivse tuluallikana, kui ma juhul mõne aasta pärast õnnestun miljonääriks saama.

Nikolai Kaplitsnoi

Sellest hetkest alates, kui Peeter meid 2 aastat tagasi ärgitas maakleritega kohtuma ja tegema oma esimese sammu, on meil koos Tiinaga 5 enda ja 3 suurema (7 in) investorite grupiga ostetud üürikorterit Kalamajas. Renoveerimisel kasutame loodussäästlikke ehituslahendusi, ökoremonti ja kõike muud, mis sobib ajaloolise Kalamaja keskkonnaga.

Erki Laur

Kinnisvara koolituselt sain teadmisi, mis paar nädalat enne koolituse toimumist oleksid mulle säästnud 25 000 eurot. Peale Peetri koolitust pole järgmistes tehingutes selliseid vigu enam teinud. Sellel koolitusel osalemine on hindamatu väärtusega.

Joel Järvela

privacy Videokoolitus on täiesti tasuta ja kui Sa soovid, saad lahkuda igal ajal. Ma ei jaga Sinu aadressi kellegagi ega saada Sulle spami.